Değerli Paydaşlarımız,

Ali Raif İlaç Sanayi A.Ş. (ARİS) olarak, kişisel verilerinizin gizliliği ve güvenliğine büyük önem veriyor, gerçek kişilere ait kişisel verilerin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak işlenerek, muhafaza edilmesi hususunda gereken bütün gayreti gösteriyoruz.

7 Nisan 2016 yılında yürürlüğe giren 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu, mevcut iş modellerimizi yakından ilgilendirmektedir. Söz konusu düzenleme bir temel hak niteliğinde olan ve Anayasamızın 20. maddesinde de yer bulan kişisel verilerin korunması hakkının bir gereğidir. Bu çerçevede, Veri Sorumlusu sıfatıyla Ali Raif İlaç olarak, KVKK doğrultusunda, etkileşimde olduğumuz kişisel verilerinizi mevzuatta öngörülen sınırlar dahilinde ve ilgili hukuki gerekçelerle işlemekte ve hizmetlerimizi sürdürmek için uyum sürecinde uzman hukukçulardan danışmanlık hizmeti almaktayız. Bu danışmanlık ile bilimsel ve hukuki temellere dayalı faaliyet alanımızdaki veri envanterimizi, ilgili politika ve prosedürler ile taleplere yanıt mekanizmamızı oluşturmaktayız.

Faaliyet alanımız ile ilgili aydınlatma metnimiz kısa süre içinde bu alandan yayınlanacaktır. Siz değerli paydaşlarımızı bu süreçte düzenli olarak bilgilendirmekten memnuniyet duyarız. Konu ile ilgili bilgi ihtiyacı durumunda bize verikoruma@aliraif.com.tr adresinden her zaman ulaşabilirsiniz.