Argio Women’s & Argio Men’s ile
cinsel yaşamda adım adım mutluluk.

Türkiye ilaç sektörünün köklü ve önde gelen kuruluşları arasında yer alan Ali Raif İlaç Sanayi, “insan sağlığını korumak ve iyileştirmek” için yarım asrı aşkın süredir Türk tıbbına sunduğu ürünlerle hizmet vermektedir.

İnsana saygı, güvenilirlik, başarı odaklılık, çağdaş ve yenilikçilik ilkelerimiz ile yaşama değer katmak ve topluma yüksek kalitede hizmet ve ürünler sunmayı misyon edinen Ali Raif İlaç, beşeri tıbbi ürünlerdeki deneyim ve uzmanlığından güç alarak takviye edici gıda gibi destek tedavilerinde de ürün portföyünü genişletmeyi sürdürmektedir.

Sağlıklı yaşam için gerekli olan beslenmedeki ihtiyaçlar, yaşa, cinsiyete, fiziksel aktiviteye ve sağlık durumuna göre değişiklik göstermektedir. Yeterli düzeyde besinleri içeren diyet, kişinin fiziksel, psikolojik gelişimi ve sağlıklı bir bağışıklık sistemi için mutlaka gereklidir.

Normal beslenmeyi takviye etmek, daha enerjik hissetmek, yeterli derecede alamadığını düşündüğü vitamin ve mineralleri, dışarıdan alarak bağışıklık sistemini güçlendirmek, dengeli ve sağlıklı beslenemediği durumlarda vücudunun ihtiyaçlarını karşılamak gibi pek çok amaçla takviye edici gıdalara ihtiyaç duyabilmektedirler. *

Argio Women’s ve Argio Men’s, birer Ali Raif İlaç markası olarak, kadınlar ve erkekler için farklı formüllerde üretilen, gıda takviyesi ürünleridir. İçerisinde yer alan L-arjinin, ginseng, ginkgo biloba ile birlikte vitamin, minerallerin güçlendirici etkisi sayesinde, cinsel disfonksiyon tedavisine katkı sağlamak amacıyla önerilmektedir.

* Visser J et al. Cochrane Database Syst Rev. 2018 Nov; 2018(11): CD010578.